Oficjalna strona Parafii Prawosławnej p.w. Opieki Matki Bożej w Olsztynie

Ogłoszenie - zabawa ostatkowa

26.02.2022 o godzinie 18.00 w restauracji Krys-Stan (ul. M.Z.Zalewskiej 2A w Olsztynie) zapraszamy na zabawę ostatkową. Koszt - 140 PLN od osoby. Więcej informacji oraz zapisy -Danuta Król tel. 691 860 117 lub u starosty w cerkwi. Zapraszamy.

___________________________________________________________________

 

Uwaga!

Dnia 06 lutego 2022 roku w niedzielę, święta Liturgia rozpocznie się o godzinie 09.00. 

  __________________________________________________________________________________________________________________

 

Bracia i siostry!

Pragnę z radością wszystkich Was poinformować, że dzięki wsparciu olsztyńskiej Rady Pariafialnej oraz współpracy z Sz.P. mgr inż. Jakubem Baran (AKROTERION, Budownictwo i Konserwacja Zabytków, Jakub Baran, ul. Tysiącilecia 10/11, 87-200 Wąbrzeźno, NIP 8781748222), przygotowano PROJEKT BUDOWLANY pod nazwą "Remont dachu i elewacji Cerkwi Prawosławnej p.w. Opieki Matki Bożej w Olsztynie. Jest to pierwszy, aczkolwiek niezbędny krok do uzyskania pozwolenia od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na przyszłe prace przy naszej świątyni. PROJEKT BUDOWLANY jest kosztowną ale niezbędną inwestycją która bez Waszego wsparcia nie mogłaby mieć miejsca. Wszelkie informacje związane z projektem, kosztem projektu, oraz wszelkimi  ofiarami niezbędnymi do kontynuacji prac,  proszę kierować do Starosty Cerkiewnego, lub bezpośrednio do proboszcza. 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

 Sława Iisusu Chrystu!

Bracia i Siostry! Dzięki wsparciu i zaangażowaniu jednego z naszych parafian, nasza strona internetowa otrzymała aktualizację.

Strona może być przeglądana na urządzeniach mobilnych. Rozwijamy również zakładkę "Galeria".